طراحی سایت پوشاک مردانه جاودان

طراحی سایت پوشاک مردانه جاودان

سایت پوشاک مردانه جاودان در زمینه ی فروش پوشاک مردانه فعالیت می کند، ویژگی های منحصر به فرد این سایت به صورت ذیل می باشد.

ویژگی های سایت فروشگاهی پوشاک مردانه جاودان

  • سایت فروشگاهی

 

 

سایت فروشگاهی جاودان

 

سایت فروشگاهی پوشاک جاودان از لحاظ ظاهری شبیه به دیجی کالا طراحی شده است، نکته ای که حائز اهمیت است فیلتر سمت چپ فروشگاه است که شما می توانید  براساس برند، سایز و  رنگ، محصول خودتان را انتخاب کنید.

  • پیاده سازی وب سرویس الوپیک

یکی از روش هایی  حمل و نقل که می توانید درسایت پوشاک مردانه جاودان انتخاب کنید الوپیک است که در این سایت وب سرویس الوپیک فعال شده است.

سرویس الوپیک

سرویس الوپیک در صورت انتخاب استان تهران فعال می شود و اگر استانی که مشتری انتخاب می کند به غیر از تهران باشد، الوپیک فعال نمی شود.

سرویس الوپیک

شما می توانید هر کدوم از روش های ارسال رو انتخاب کنید،همانطور که مشاهده می کنید آدرس را می توانید بر روی نقشه انتخاب کنید و بعد از انتخاب قیمت هزینه ی ارسال را مشاهده کنید.

  • ورود به سایت از دو روش موبایل و رمز عبور

 

 

ورود به سایت

 

در این سایت ورود و ثبت نام از طریق شماره تلفن انجام می شود، بعد از وارد کردن شماره تلفن کد فعال سازی ارسال می شود و کاربر مورد نظر می تواند وارد یا ثبت نام کند.

ثبت نام سایت
همچنین می تواند ثبت نام و ورود را از طریق رمز عبور انجام دهید.

 

  • دارای درگاه پارسیان

  • دارای نماد اعتماد الکترونیکی

طراحی سایت پوشاک مردانه جاودان سایت پوشاک مردانه جاودان در زمینه ی فروش پوشاک مردانه فعالیت می کند، ویژگی های منحصر به فرد این سایت به صورت ذیل می باشد. ویژگی های سایت فروشگاهی پوشاک مردانه جاودان سایت فروشگاهی       سایت فروشگاهی پوشاک جاودان از لحاظ ظاهری شبیه به دیجی کالا طراحی شده […]